Zapewne jest Wam wiadomo katelin to znany produkt, który wielu powinien przynieść ulgę

Długo dumałam nad tym, co wyłuszczyć przy okazji ogarniania tematu produktu Katelin wymyśliłam sobie, że zwyczajnie wezmę kilka najistotniejszych informacji od producenta. Jadnak oczywiście to by było za mało i chcecie pewnie dowiedzieć się ode mnie czegoś dodatkowo. Oczywiście. Podejmijemy wyzwanie pogłębienia tej wiedzy.
Zainicjujmy rozważania od tego, że układ krwionośny człowieka to układ zamknięty, w którym krew obiega w systemie naczyń krwionośnych, a ludzkie serce jest niczym więcej jak pompą wymuszającą ustawiczny obieg krwi. Układ ten wraz z tzw. układem limfatycznym tworzą tzw. układ krążenia .
A przechodząc do tematu – opiszmy katelin.
  Sposób użycia2-3 kapsułki w ciągu dnia.  OpisKatelin+ może być preparatem chlorku potasu (KCl). Zawartość substancji aktywnej wynosi 610 mg. Katelin+ pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, w prawidlowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego. Zalecane dawkowanie to rownież 2-3 kapsułki w ciągu dnia. Nasze serce to również istotny organ układu krwionośnego. Wielkością i kształtem nasze serce nieco przypomina dloń zaciśniętą w pięść. Polożone może być w śródpiersiu za mostkiem, nad przeponą. Zbudowane może być z tkanki mięśniowej poprzecznie prążkowanej. Z zewnatrz otoczone może być cienkim łącznotkankowym workiem zwanym osierdziem. Ściana serca może być trójwarstwowa, zbudowana z: wsierdzia, środsierdzia, nasierdzia. W budowie serca wyróżnia się cztery cześci: przedsionek prawy, przedsionek lewy, komorę prawą, komorę lewą. Pomiędzy jamami znajdują się zastawki, które zapobiegają cofaniu się krwi.
System krwionośny zwykłego człowieka ma znaczny wpływ dla zdrowia.Zawał serca – zator tętnicy serca może zmniejszyć albo całkowicie odciąć dopływ krwi do części składowej serca. Może to także spowodować skrzep krwi i całkowicie zatrzymać przepływ krwi w tętnicy wieńcowej, w wyniku ataku serca (tzw. ostry zawał mięśnia sercowego albo zakrzepica naczyń wieńcowych).
Wciąż jeszcze parę słów o układzie krwionośnym i jego funkcjach. Przewlekłe dolegliwości niezakaźne, jak schorzenia układu krążenia, dolegliwości płuc, nowotwory i cukrzyca zatem już dziś stanowią najważniejszą przyczynę zgonów ludzi na świecie, a śmiertelność z ich powodu będzie rosła – alarmują eksperci ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Jak wynika z raportu, w 2008 r. schorzenia niezakaźne, takie jak dolegliwości serca, udary mózgu, przewlekłe schorzenia płuc, nowotwory złośliwe i cukrzyca były przyczyną 63 procent wszystkich zgonów. Z ich powodu zmarło wówczas 36,1 mln osób, z czego niemal 80 procent (29 mln) stanowili mieszkańcy krajow biednych i średnio zamożnych. Obala to również mit, że niezakaźne dolegliwości przewlekle to również głównie zmora zamożnych społeczeństw – uważają autorzy raportu. I dlatego straty te mają wymiar nie jedynie osobisty, ale również społeczno-ekonomiczny, bowiem spadek liczebności sily roboczej danego kraju spowalnia jego rozwój gospodarczy i przyczynia się do ubożenia jednostek, rodzin i społeczeństwa.